Telefon: +90 216 420 61 68
Email: info@uygarbaskireklam.com

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

photo
205 x 305 3mm. Toz PVC içinde ajan denilen kimyasal homojen bir biçimde karıştırılarak çekme hattında üretilen levhalardır. ... PVC foam levhalar piyasada dekota ya da foreks olarak da bilinirler. Tam Türkçe karşılığı köpük PVC levhadır.
photo
Modül led satışımız uygun fiyatlarla devam etmektedir.Ledlerimizde farklı çip modelleri bulunmaktadır.Modül ledler epoksi/enjeksiyon/eko ve plus olarak farklı kasa ve açı seçenekleri ile satışa sunulmuştur.Modül ledler 2/5 yıl garantilidir. Renk olarak beyaz/sarı/ kırmızı/mavi/yeşil/gün ışığı/RGB seçenekleri mevcuttur.
photo
Şerit Led çeşitlerine göre uygun fiyatlarla satış yapmaktayız. Şerit ledler 3 çipli ve tek çipli olarak satılmaktadır. Şerit led için fiyat alınız.
photo
Çift Taraflı bantlar imalat esnasında oldukça kolaylık sağlayan yardımcı bir malzemedir.ORACAL,3M,TESA gibi birçok marka stoklarımızda mevcuttur.Farklı kullanım amaçlarına göre çeşit ve ölçüdeki ürünleri bizden temin edebilirsiniz.Uygun fiyat için lütfen bize ulaşınız.
photo
Adaptörler iç mekan ve dış mekan olmak üzere iki çeşittir. İç mekan adaptörler genellikle iç mekanlarda led sistemli alüminyum tabelalarda kullanılmaktadırlar. İç mekan adaptörü dış mekanda kullanmayınız. Kullanırsanız uzun ömürlü sağlıklı olmayacaktır. İç mekan adaptörler için uygun fiyatlarla satışlarımız başlamıştır. Toptan adaptör satışlarında uygun fiyatlarımızı almalısınız.
photo
Adaptörler iç mekan ve dış mekan olmak üzere iki çeşittir. Dış mekan adaptörler genellikle kutu harfli tabela sistemlerinde yaygın olarak kullanılsada kompozit oyma pleksi led ışıklı tabelalarda da kullanılmaktadırlar. İç mekan adaptörü dış mekanda kullanmayınız.Dış mekan adaptörler için uygun fiyatlarla satışlarımız başlamıştır. Toptan adaptör satışlarında uygun fiyatlarımızı almalısınız.
photo
Dijital baskıda en çok kullanılan ürün gruplarından birisi de şüphesiz folyo malzemelerdir. Dijital Baskı folyo grubunda birçok markanın bayiliğini yapmaktayız.ORACAL,UNİFOL,REMİFOL,TECMARK bunlardan bazılarıdır.Ayrıca uzakdoğu menşei ekonomik baskı folyolarıda stoklarımızda bulunmaktadır.Farklı ölçü ve markadaki dijital baskı folyolarını uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz.
photo
Reklam malzemeleri içerisinde en çok kullanılan ürün guruplarından olan vinil gurubu için toptan satışlarımız başlamıştır. Vinil malzeme metrekaresini uygun fiyatlarla satışını yapıyoruz. Viniller top top satılırlar. 1 top vinilde 50 metrelik sarımlar mevcuttur. Vinillerin boyutları 320 cm ve 250 cm olarak piyasada yaygın olarak bulunur. Bu ölçülere göre 320 cm’lik vinilde 160 metrekare vinly malzeme çıkmaktadır. 250 cm’lik vinil topundan ise 125 metrekare vinil çıkmaktadır. Uygun fiyatlarla sizde vinil malzemenizi bizden tedarik edin.
photo
Transfer bantı (taşıyıcı) olarak bildiğimiz bu malzemeler reklamcıların işlerini kolaylaştıran bir malzemedir.Folyo kesim makinesinde kesmiş olduğunuz logo yada yazının rahatlıkla yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırılmasında kolaylık sağladığını görüyoruz.
photo
Taşımacılıkta streç film ambalaj çeşitleri kalın ve büyük boylarda, ambalajlamaya özel, ultra dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Streç film 17 mikron 50 x 300 çeşitleri nakliye sırasında küçük eşyaların korunması amacıyla kullanılan el tipi ürünler arasında yer alıyor. 50 x 300 ve 45x300 streç film fiyatları kalınlıklarına göre çeşitlilik gösteriyor. Nakliyede kullanılan eşyaların zarar görmesini engelliyor. Neme, hava koşullarına karşı korunmasını sağlıyor.
photo
Rengarenk kesim folyoları şüphesiz tabelacıların dükkanlarını renklendiren en güzel ürünlerdendir. Kullanım alanları oldukça geniş olan kesim folyoları için toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.
photo
Pleksiglass akrilik levhadır. Akrilik döküm olan pleksi levhalar çeşitli kalınlıklarda ve belirli boyutlarda üretilmektedir. 2mm ‘den 40 mm’e kadar her renk ve her nevi ebatta pleksiglass levha satışımız vardır. Uygun fiyatlarla pleksi levha satışı yapan firmamız dilerseniz pleksi levhalarınızı cnc router yada lazer makinalarımızda işleyebilir.
photo
Kompozit levhalar için toptan satış yapan firmamız alüminyum kompozit panellerin uygun fiyatlarla sizlere satışını yapmaktadır. Kompozit malzeme büyük ebat 125×600 cm yada 150×600 cm olarak satılmaktadır. Küçük ebat kompozit ise 125×320 cm olarak satılmaktadır.
photo
Dekoratif yükseltme vidaları genellikle gümüş ve altın renkte olurlar. Pleksiglass tabelaların kenarlarında yükseltme vidası olarak kullanılan dekoratif vidalar tabelaya şık bir görünüm sağlamaktadır. Dekoratif vidalar için uygun fiyatlara satışlarımız başlamıştır. Toptan satışlarda uygun fiyatlar alabilirsiniz.
photo
Hızlı yapıştırıcılar tabelacıların özellikle pleksiglass kutu harf yapımı işlerinde kullandıkları yardımcı malzemedir. Ayrıca birçok metaryeli yapıştırmakta kullanılmaktadır. Bu malzeme kutu harf yapımında sıkça kullanılan en çok tüketilen malzemedir.
photo
Silikon malzeme satışımız başlamıştır. Toptan alımlarda silikon uygun fiyatlara satışımız vardır. Silikon istediğiniz renklerde mevcuttur. Silikonun kullanım alanları oldukça geniştir. Birçok çeşit ve marka için lütfen fiyat alınız.
photo
Folyo sökücüler araç giydirmelerde araç üzerinde kalan sökülmeyen folyoları söküm işlerinde ve vitrin camlarında folyo sökümlerinde kullanılır. Folyo sökücüler toptan alımlarda uygun fiyatlara satışı yapıyoruz. Folyonun üstüne folyo sökücü spreyi sıkıp sonra biraz beklemeye alın sonra folyo kendini salacaktır.